Електронний тонометр Little Doctor LD3 - це автоматичний, сучасний прилад для вимірювання систолічного і діастолічного артеріального тиску, і визначення частоти серцевих скорочень у пацієнтів, з фіксацією манжети на плече. Тонометр рекомендований для використання пацієнтами з нестійким (непостійним) артеріальним тиском або відомою артеріальною гіпертензією в домашніх умовах, як доповнення до медичного спостереження. Прилад використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу.
Особливості:
- Алгоритм обробки даних Fuzzy Algorithm - адаптація тонометра під кожного користувача
- Рідкокристалічний екран з великими чіткими цифрами і символами
- Об'єм пам'яті розрахований на збереження 90 результатів
- Функція обчислення середнього значення за останніми 3 результатами
- Манжета Little Doctor Cuff-LDA збільшеного розміру для пацієнтів з довжиною окружності плеча 25 - 36 см
- Оснащений індикатором аритмії - відображення на дисплеї приладу, які будуть сигналізувати про наявність нерегулярного серцебиття, дозволять користувачеві своєчасно звернутися до лікаря.
Технічні характеристики:
- Тип: електронний автоматичний прилад для вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу
- Модель: Little Doctor LD3
- Алгоритм вимірювання: Fuzzy Algorithm
- Метод вимірювання: осцилометричний
- Екран: висококонтрастний матричний рідкокристалічний дисплей
- Діапазон вимірювань тиску: 40 - 260 мм рт. ст., частоти пульсу: 40 - 160 уд / хв
- Гранична похибка вимірювання тиску: ± 3 мм рт.ст., частота пульсу: ± 5%
- Клінічно апробовано: Так, IP
- Манжета в комплекті: Little Doctor Cuff-LDA збільшеного розміру для пацієнтів з довжиною окружності плеча 25 - 36 см
- Звуковий сигнал: Є
- Розрахунок середнього значення останніх вимірювань: Є, 3-х останніх
- Вага електронного блоку (без елементів живлення): 339 г
- Розміри електронного блоку: 121 X 84 X 64 мм
- Пам'ять: на 90 результатів вимірювання
- Нагнітання повітря: автоматичне за допомогою повітряного електричного компресора
- Випуск повітря: автоматичний
- Умови експлуатації: температура повітря від 10˚C до 40˚C при відносній вологості до 85%
- Умови зберігання: температура повітря від -20˚C до + 50˚C при відносній вологості від до 85%
- Живлення: 4 елемента AA
- Термін служби електронного блоку: 7 років
- Термін служби манжети: 3 роки
- Гарантія: 5 років
- Комплектація: Електронний блок; Манжета Cuff-LDA (на манжету нанесені спеціальні мітки для зручності її використання); 4 елементи живлення АА; Сумочка; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон
Країна-виробник: Сінгапур
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little Doctor International |
| Країна виробник | Сінгапур |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 25-36 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 160 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Fuzzy Logic | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 121 мм |
| Вага | 339 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴



