Матрац протипролежневий комірчастий Ridni
Матрац протипролежневий комірчастий із компресором RD-PRO-B1 – це спеціальний медичний матрац, основною функцією якого є запобігання утворенню пролежнів у знерухомлених хворих. Пористі протипролежневі матраци складаються з невеликих комірок. Пневматичний компресор, подаючи та випускаючи в окремі групи комірок повітря, змінює тиск тіла на поверхню матраца. Комірчасті матраци більше підходять для профілактики та лікування пролежнів 1-2 стадії. І для пацієнтів із вагою до 130 кг.
Принципом дії матраців є повітряна флотація. За допомогою компресора в окремі частини матраца по черзі вдувається і видувається повітря. Це не дає можливості шкірі довгий час бути притиснутою до однієї поверхні (що є головною причиною виникнення пролежнів).
Система складається з двох частин: пористого матраца та компресора. Тихий і компактний компресор також вирізняється низьким енергоспоживанням. Панель керування проста й зручна для користувача. Через кожні 6-7 хвилин тиск у матраці змінюється за допомогою послідовного надування та здування повітряних воріт. Доведено, що постійний тиск на частини тіла, які виступають, є основною причиною виникнення пролежнів. Безперервна масажна дія знижує тиск і покращує циркуляцію повітря. Протипролежневий матрац RIDNI розроблено для максимальної зручності та безпеки користувача.

Особливості:
- Протипролежневий матрац із компресором рекомендовано для людей із низьким ризиком виникнення пролежнів
- Регулярне використання сприяє профілактиці та лікуванню пролежнів і пролежневих ран до другого ступеня включно
- Матрац виготовлено з полівінілхлориду, легко піддається гігієнічному обробленню
- Періодичне наповнення повітрям різних ділянок полотна матраца створює ефект легкого масажу, покращує циркуляцію крові
- Верхня та нижня закрилки забезпечують добру фіксацію матраца на ліжку
- Набір для ремонту в комплекті
Характеристики:
- Вид: Протипролежневі матраци
- Тип: Комірчастий матрац
- Принцип роботи: З компресором
- Функція статики: Ні
- Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ)
- Розміри (ДхШ): 200х90 см
- Висота осередків: 7 см
- Вага: 2,5 кг
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Час циклу: 12 хв
- Робочий тиск (мм рт. ст.): 50-120
- Клас захисту електроустаткування: II
- Електромережа (В-Гц): 110/220, 50-60
- Гарантія: 12 місяців
- Виробник: Ridni, Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ridni |
| Країна виробник | Китай |
| Тип противопролежневой системы | Комірчастий |
| Тип протипролежневих матраців | Динамічний |
| Матеріал виготовлення противопролежневой системи | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина протипролежневої системи | 200 см |
| Ширина противопролежневой системи | 90 см |
| Висота протипролежневої системи | 7 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики компресора | |
| Цикл роботи | 12 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний робочий тиск | 50 мм/рт.ст. |
| Максимальний робочий тиск | 120 мм/рт.ст. |
- Ціна: 2 199 ₴







