-15%

Ходунки з двома колесами Ridni KJT905
2 299 ₴
1 955 ₴
- Готово до відправки
- Код: KJT905
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунки з двома колесами Ridni KJT905
Ходунки з двома колесами Ridni KJT905 – це надійний реабілітаційний засіб, призначений для людей з обмеженою рухливістю або під час відновлення після травм та операцій. Конструкція виготовлена із міцного алюмінієвого сплаву, що робить виріб легким, але стійким. Передні колеса полегшують рух по рівних поверхнях, а задні гумові наконечники забезпечують додаткову стійкість та контроль при пересуванні.
Особливості:
- Легка складна конструкція
- Регульована висота (підходить людям різного зросту)
- Ергономічні прогумовані ручки
- Надійна фіксація під час зупинки
- Підтримка ваги до 100 кг
Характеристики:
- Матеріал: алюміній
- Максимальне навантаження – до 100 кг
- Розміри: 49х44х83-98 см
- Вага: 2,6 кг
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Ridni (Китай)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ridni |
| Країна виробник | Китай |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з колесами |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Наявність коліщаток | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 83 см |
| Максимальна висота | 98 см |
| Ширина верхньої частини | 49 см |
| Глибина ходунків | 44 см |
| Діаметр передніх коліс | 12.7 см |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴

