Практичний стілець-табурет KING-CMD-00 з отвором для санітарної ємності. Стілець-туалет можна використовувати як стілець для ванної та душу, а також встановлювати над унітазом. Нековзне сидіння з гігієнічного пластику преміум якості швидко нагрівається до температури тіла. Бічні отвори для безпеки користувача та транспортування. Санітарна ємність з кришкою виготовлена із гіпоалергенної пластмаси. Ніжки стільця виготовлені з легкого та міцного анодованого алюмінію. Ніжки стільця регулюються по висоті залежно від потреб користувача. Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню. Зручна система кріплень дозволяє швидко розібрати стілець та скласти.
Можливість додаткової комплектації: санітарна ємність з кришкою (KING-BC-00), спинка (KING-BR1-00), підлокітники (KING-A-00).

Технічні характеристики:
- Модель: KING-CMD-00
- Матеріал рами: анодований алюміній
- Конструкція рами: суцільна, розбірна
- Поруччя: опція
- Ширина сидіння, (см): 50 x 40
- Висота сидіння від підлоги, (см): від 39 до 54
- Максимальне навантаження, (кг): 120
- Комплектація: стілець
Гарантія: 12 місяців
Виробник: KING (Італія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 39 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 54 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
- Ціна: 2 999 ₴







