
Насадка на унітаз 10 см «ClipUp» без кришки 500001 - Туалетне сидіння 10 см
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500001(anise)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Насадка анатомічної форми для стандартних стаціонарних унітазів.
Особливості:
- Призначення: допомога при вставанні та присаджуванні на унітаз після травм та операції у зоні тазостегнового суглоба, при слабкості ніг у літньому віці тощо.
- Збільшує висоту унітазу на 10 см.
- Виготовлена з якісного поліпропілену, швидко нагрівається до температури тіла та легко дезінфікується. Очистити насадку можна за допомогою неабразивних засобів для чищення, а потім насухо протерти м'якою тканиною. Також насадка автоклавована.
- Насадку «ClipUp» можна встановити на унітаз будь-якої форми завдяки інноваційній системі фіксації. Запатентована система кріплення з храповим механізмом дозволяє індивідуально налаштувати насадку. Насадка просто накладається на обіддя та надійно фіксується. Знімні 6 накладок запобігають ковзанню. Встановлення не потребує додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль.
- Максимальне навантаження на насадку «500001» складає 150 кг.
Країна-виробник:

Франція
Технічні характеристики:
| Матеріал | Поліпропілен |
| Збільшує висоту унітазу, (см) | На 10 |
| Висота виробу, (см) | 10 |
| Максимальне навантаження, (кг) | 150 |
| Гарантійний термін, (міс.) | 12 |
| Виробництво | Франція |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herdegen |
| Країна виробник | Франція |
| Тип санітарного пристосування | Насадка на унітаз |
| Регулювання висоти | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Колір | Анісовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота насадки на унітаз | 10 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
