Darsoline 7.0 Medica+
Дарсонваль Medica+ - це спеціальний апарат, що здійснює лікувальний вплив на організм за допомогою змінних електричних струмів високої частоти і напруги. Завдяки дії мікрострумів розширюються кровоносні судини, поліпшується живлення тканин і активізується кровообіг.
Принцип роботи дарсонваля заснований на впливі на тканини організму електричного струму, що передається через електрод. Під час процедури на поверхні шкіри виникають іскри, які надають тепловий ефект і викликають незначне подразнення шкірних покривів. У результаті стимулюється кровообіг, збільшується надходження кисню і поживних речовин до клітин.
Лікування шкіряних захворювань:
Застосування дарсонваля сприяє регенерації пошкоджених тканин, а також перешкоджає появі запалень і почервоніння на шкірі. Дарсонваль у косметології застосовується для лікування слідів від акне, судинних зірочок, прищів і для зниження сальності шкіри.
Зокрема дарсонваль за акне не тільки дозволяє розв'язати проблему вугрового висипання, але і сприяє загоєнню дрібних шрамів і слідів від старих прищів. Після проведення курсу дарсонваля досягається ефект ліфтингу шкіри обличчя. При цьому дарсонваль підсилює дію засобів для догляду за шкірою (кремів, мазей, тоніків).
У дерматології дарсонвалем лікують атопічний дерматит; бородавки; трофічні виразки шкіри; псоріаз; лишай; екзему; опіки.
Дарсонваль для волосся:
Трихологи використовують дарсонваль у разі випадіння, ламкості та втрати природного блиску волосся. Процедура дає змогу позбутися лупи і зменшити свербіж шкірних покривів. Ефекти дарсонваля для волосся: стимуляція неактивних волосяних цибулин; прискорення росту волосся і зменшення його випадіння; поліпшення кровообігу і насичення волосяних фолікулів вітамінами і мікроелементами.

Дарсонваль для обличчя:
Дарсонваль у косметології застосовується для зменшення вираженості судинних зірочок і зниження вироблення шкірного сала. Процедура дає змогу поліпшити тонус і збільшити еластичність шкіри. Завдяки поліпшенню обміну речовин і збільшенню вироблення колагену дарсонваль допомагає позбутися зморшок.
Дарсонваль у разі акне зменшує вираженість запального процесу і сприяє загоєнню дрібних шрамів. Дарсонваль сприяє регенерації пошкоджених тканин і допомагає позбутися слідів після прищів.

Дарсонваль для суглобів:
Завдяки посиленню кровотоку й обміну речовин, а також стимуляції регенерації тканин дарсонваль допомагає поліпшити рухливість суглобів і зменшити їхню набряклість. Процедуру проводять у період реабілітації після консервативного або оперативного лікування захворювань опорно-рухового апарату (наприклад, артриту). Дарсонваль для спини застосовують у разі остеохондрозу (дегенеративно-дистрофічного захворювання хребта), оскільки сприяє зменшенню больових відчуттів і поліпшенню кровообігу.
Дарсонваль від целюліту:
За допомогою дарсонваля можливо позбутися целюліту, оскільки апарат створює електричне поле, яке покращує мікроциркуляцію крові та лімфи. Процедура сприяє зменшенню жирових відкладень і посиленню обмінних процесів у клітинах шкіри.
Характеристики:
- Особливості - 7 мультифункціональних насадок регулювання потужності
- Види насадок - Гребінець, грибок, крапля, дуга, пелюстка, спіраль, ролик
- Матеріал - Скло, ABS
- Потужність- 10-15 Вт
- Частота - 50-60 Гц
- Частота заповнення імпульсів - 0.5-0.6 кГц
- Частота проходження імпульсів - 110 Гц
- Розмір приладу - 38 x 21 x 6 см
- Вага- 1 кг
- Гарантія: 12 місяців
Виробник: Medica+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEDICA+ |
| Країна виробник | Японія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Частота імпульсів | 110 Гц |
| Частота заповнення імпульсів | 0.5 кГц |
| Стан | Новий |
| Функціональність апарату | Гальванічний струм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Комплектація електродами | |
| Електрод смуговий | Так |
| Електрод грибоподібний великий | Так |
| Електрод гребінковий | Так |
| Електрод вушний | Так |
| Електрод носовий | Так |
| Електрод крапля | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 2 290 ₴











