
Милиці (пара) підлокітні регульовані по висоті OSD-BL580203, сірого кольору
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: OSD-BL580203
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милиці підлокітні (пара) OSD
Підлокітні милиці OSD-BL580203 розроблені для перерозподілу частини навантаження з нижніх кінцівок на ліктьовий суглоб та пензель, забезпечуючи додаткову підтримку під час ходьби. Ці милиці підходять для людей похилого віку, а також для людей з порушеннями опорно-рухового апарату або тих, хто проходить реабілітацію після операцій, захворювань або травм. Вони допомагають зменшити навантаження на ноги, забезпечуючи стабільність та безпеку при пересуванні, що сприяє комфортнішому відновленню та підвищує мобільність користувача.

Характеристики:
- Модель: OSD-BL580203
- Різновид: підлокітні
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: пластмаса
- 10 позицій регулювання за висотою.
- Гумовий наконечник запобігає ковзанню під час ходьби.
- Світловідбивач на рукоятці.
- Ціна вказана за пару.
- Загальна висота, (см): від 95,5 до 118,5
- Діаметр трубки, (см): 1,9
- Вага, (кг): 0,98
- Максимальне навантаження, (кг): 136
Країна реєстрації бренду: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 95 см |
| Максимальна висота | 118 см |
| Крок зміни висоти | 2.3 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Вага | 980 г |
| Додаткові характеристики | |
| Відбивач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


