
Палиця алюмінієва з ергономічною рукояткою телескопічна Doctor Life 10100/C/E/BZ
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10100/C/E/BZ
Палиця алюмінієва телескопічна Doctor Life
Легка алюмінієва телескопічна палиця Doctor Life 10100/C/E/BZ забезпечує надійну підтримку при ходьбі, завдяки чому користувач може почуватися впевненіше та безпечніше. Тростина має вигнуту форму шафта, що покращує стійкість і дозволяє краще розподілити навантаження. Зручна м'яка накладка на ручці запобігає ковзанню руки, забезпечуючи комфорт навіть при тривалому використанні. Гумовий наконечник перешкоджає ковзанню по різних поверхнях, що сприяє максимальній стабілізації та безпеці при пересуванні.
Тростина Doctor Life ефективно знижує навантаження на нижні кінцівки, допомагаючи підтримувати тіло у вертикальному положенні та утримувати рівновагу. Вона рекомендується для використання пацієнтами з травмами опорно-рухового апарату, в процесі реабілітації після операцій, а також для людей похилого віку, яким потрібна додаткова підтримка при ходьбі. Тростина служить відмінним допоміжним засобом для тих, хто потребує додаткової опори та безпеки під час руху.


Технічні характеристики:
- Виготовлена з легкого алюмінію;
- Вигнута форма шафта тростини;
- Зручна рукоятка ергономічної форми з м'якою накладкою;
- Телескопічний механізм регулювання висоти;
- Додатковий фіксатор з муфтою для попередження розхитування;
- М'який гумовий наконечник.
- Висота: 77-100 см. (10 рівнів регулювання висоти)
- Вага: 0,65 кг
- Колір: бронзовий
- Максимальне навантаження: 114 кг
Виробник: Doctor Life (Україна)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тростини | Телескопічна палиця |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | губчастий матеріал |
| Складаний шафт | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 77 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Діаметр тростини | 19 мм |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Вага | 650 г |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Пристрій проти ковзання | Ні |
- Ціна: 499 ₴








