-3%

Тонометр автоматичний з адаптером і манжетою (22-32см) Omron M2 Basic (HEM-7121J-E)
2 448 ₴
2 374,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: M2 Basic (HEM-7121J-E)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонометр автоматичний з адаптером Omron M2 Basic
Тонометр OMRON M2 Basic – це недорогий пристрій, який дозволяє легко та зручно контролювати артеріальний тиск у домашніх умовах. Він відповідає всім ключовим вимогам: висока точність, простота використання та надійна якість.
Система інтелектуального управління Intellisense оптимізує процес вимірювання, зважаючи на індивідуальні особливості кожного користувача, що робить вимірювання максимально комфортними та швидкими. Пристрій проводить подвійне вимірювання артеріального тиску в ході одного циклу (як при накачуванні, так і при скиданні з манжети повітря), що забезпечує безумовну точність навіть у випадках аритмії.

Особливості:
- Індикатор правильної фіксації манжети. Ця функція дозволяє оцінити правильність фіксації манжети на руці, яка є запорукою точного виміру. Якщо манжета накладена надто слабо, прилад сповістить користувача спеціальним індикатором. У разі коректної фіксації манжети на дисплеї також з'явиться відповідний індикатор.
- Індикатор аритмії. Якщо при вимірі виявлено нерегулярність серцебиття, але результат є достовірним, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
- Віялоподібна манжета 22-32 см. Віялоподібна манжета - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше ніж нижня). Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянка артерії, яка перетискає манжета, була повністю перекрита. Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжету особливої віялоподібної форми, яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії під манжетою.
- Завдяки наявності адаптера мережі в комплекті можна не турбуватися про заміну елементів живлення, а робити виміри безпосередньо від мережі.
Технічні характеристики:
- Зона вимірювання тиску: Плече
- Діапазон вимірювання артеріального тиску: 20-280 мм рт. ст.
- Точність вимірювання артеріального тиску: +- 3 мм рт. ст.
- Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів/хв
- Точність вимірювання пульсу: +- 5 % від значення
- Кількість комірок пам’яті: Останнє вимірювання
- Індикація аритмії: Є
- Визначення середнього значення тиску: Немає
- Звуковий сигнал: Немає
- Джерело живлення: 4 елементи живлення типу «АА» 1,5 В
- Адаптер змінного струму в комплекті: Є
- Габарити (ШхВхД): Прилад: 108мм х 83мм х 140мм. Манжета: 145 мм х 466 мм
- Вага: Електронний блок: 250 г (без елементів живлення), Манжета: 130 г
- Колір: Білий
- Розмір манжети: 22-32 см
Комплектація:
- Електронний блок,
- Манжета 22-32 см (CM Medium Cuff (HEM-CR24),
- Комплект елементів живлення, адаптер змінного струму (HHP-CM01),
- Інструкція з експлуатації,
- Гарантійний талон

Гарантія 5 років.
Виробник: Omron (Японія)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Функція автовідключення | Так |
| Роз'єм для підключення до комп'ютера | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція календаря | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374,56 ₴




