
Тонометр автоматичний з адаптером і манжетою (22-32см) Omron M1 Basic (HEM-7121J-AF)
1 993 ₴
1 933,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: M1 Basic (HEM-7121J- AF)
Тонометр автоматичний з адаптером Omron M1 Basic
Автоматичний тонометр на плечі OMRON M1 Basic є доступним пристроєм для простого вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. На відміну від механічних тонометрів, OMRON M1 Basic значно простіше у використанні: вам достатньо надіти манжету та натиснути кнопку, щоб самостійно виміряти тиск. Не потрібно просити допомоги, і розібратися з пристроєм зможуть навіть люди похилого віку. Однією з головних переваг автоматичних тонометрів є наявність вбудованого компресора, який самостійно накачує повітря в манжету, що унеможливлює вплив людського фактора.
Віялоподібна манжета, розміром 22-32 см, спроектована з урахуванням анатомічних особливостей людської руки. Її форма, що нагадує віяло, забезпечує більш комфортну та точну фіксацію на плечі. Це особливо важливо, оскільки верхня частина плеча має більше кола, ніж нижня, що може впливати на точність вимірів.
Тонометр також має функцію пам'яті, що дозволяє зберігати результати останнього виміру. Це зручно, адже не потрібно запам'ятовувати значення, можна швидко подивитися на дисплей та проаналізувати зміни. Крім того, пристрій автоматично вимикається після завершення вимірювання, що сприяє економії енергії.
Особливу увагу варто приділити тому, що в комплекті адаптер для підключення до мережі. Це означає, що вам не доведеться постійно турбуватися про заміну батарейок, і ви зможете проводити вимірювання безпосередньо від мережі, що робить використання приладу зручнішим та практичнішим.

Технічні характеристики:
- Тип вимірювання тиску: Автоматичний
- Область вимірювання тиску: Плечо
- Діапазон виміру артеріального тиску: 0-299 мм. рт. ст.
- Точність виміру артеріального тиску: + - 3 мм. рт. ст.
- Діапазон вимірювання пульсу: 40-180 ударів/хв.
- Точність виміру пульсу: +- 5 % від значення
- Кількість осередків пам'яті: Останній вимір
- Індикація аритмії: Ні
- Обчислення середнього значення тиску: Ні
- Звуковий сигнал: Ні
- Джерело живлення: Адаптер / 4 елементи живлення типу «АА» 1,5 В
- Мережевий адаптер у комплекті: Так
- Габарити (ШхВхГ): Прилад – 112 мм х82 мм х140 мм; Манжета - 145 мм х 466 мм (повітряна трубка 600 мм)
- Вага: Електронний блок-250 г (без елементів живлення); Манжета- 130 г Колір Білий
Комплектація:
- Електронний блок,
- Манжета 22-32 см (CM Medium Cuff (HEM-CR24),
- Комплект елементів живлення,
- Адаптер змінного струму (HHP-CM01),
- Керівництво з експлуатації,
- Гарантійний талон.

Гарантія 5 років.
Виробник: Omron (Японія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Ні |
| Технологія Intellisense | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Ні |
| Індикатор руху | Ні |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Роз'єм для підключення до комп'ютера | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція календаря | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 250 г |
- Ціна: 1 933,21 ₴







