Топ продаж

Милиці пахвові для дорослих 132-152 см (пара) OSD-BL570201 ( Милиці на зріст 180-200 см)
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL570201
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милиці пахвова OSD-BL570201
Пахвові милиці призначені в якості опори при ходьбі для літніх людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату і в період реабілітації після операцій, хвороби і травм. Ця модель підходить для людей, яким потрібно розвантажити нижні кінцівки і у яких ослаблені руки, так як в пахвових милицях навантаження в основному переноситься на плечовий суглоб.
Функції:
- Милиці допомагають і полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу і зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються в період реабілітації після операцій, хвороби, травм.
Особливості:
- Виготовлені з міцного, легкого алюмінію.
- М'які знімні гумові подушечки на ручках і пахвових опорах
- Ручка милиці і власне милиця регулюються за висотою.
- Наконечник зі зносостійкої гуми з металевою шайбою забезпечує стійкість.
- Ціна вказана за пару.
Характеристики:
- Модель: OSD-BL-570201
- Різновид: пахвові
- Класифікація: універсальна
- Конструкція: регульована
- Колір руків'я: сірий
- Матеріал: алюміній
- Матеріал руків'я: гумова подушечка
- Загальна висота, (см): від 132 до 152 см
- Діаметр трубки, (см): 2,2
- Максимальне навантаження, (кг): 120
Наші фахівці дадуть відповідь на всі запитання і допоможуть вибрати милиці. Ви зможете отримати консультацію зателефонувавши за телефонами або залишивши заявку на сайті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 132 см |
| Максимальна висота | 152 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Діаметр стійки милиці | 22 мм |
| Мінімальне зростання | 180 см |
| Максимальне зростання | 200 см |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



