
Автоматичний тонометр AND UA-767S з адаптером
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: UA-767S
Автоматичний тонометр AND UA-767S
Автоматичний тонометр UA-767S – це медичний прилад для вимірювання артеріального тиску людини. Цей тонометр може використовуватись як в домашніх умовах, так і в медичних закладах.
Повнофункціональний автоматичний електронний тонометр АНД є надійним і точним, має широкий діапазон вимірювання тиску, що дозволяє використовувати його для діагностики гіпертензії та інших серцево-судинних захворювань у пацієнтів всіх вікових груп. Прилад визначає наявність нерегулярного серцебиття під час вимірювання і дає попереджувальний сигнал одночасно з результатами вимірювання. Крім того, тонометр має індикатор рівня артеріального тиску, який дозволяє визначити, чи відповідає результат нормам ВООЗ.
Модель A&D UA-767S дуже проста у використанні, має лише одну кнопку для керування всіма процесами.
Особливості:
-
Функцію IHB/AFib не можна використовувати для діагностики, а лише для моніторингу. Ця технологія скринінгу нерегулярного серцебиття (IHB) і AFib була вперше запроваджена компанією A&D у 2001 році, і тепер її можна знайти на більшості з усього асортименту моніторів артеріального тиску. Ця революційна технологія A&D зараз використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні аритмій, включаючи AFib (або фібриляцію передсердь).
-
Монітор також має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.
Переваги:
-
Третє покоління флагманської лінійки UA-767
-
Манжета Slimfit™ від A&D – без латексу та металу, охоплює 22-32 см
-
IHB 2-го покоління (нерегулярне серцебиття) / індикатор AFib для показу частоти IHB%/AFib%
-
Індикатор помилки прилягання манжети
-
Індикатор помилки руху
-
Показник класифікації артеріального тиску ВООЗ
-
60 пам'яті + середнє читання
-
Клінічна перевірка ESH
Характеристики:
-
Місце вимірювання - плече
-
Розмір манжети - 22 - 32 см.
-
Індикатор аритмії - так
-
Миготлива аритмія - так
-
Індикатор руху під час вимірювання - так
-
Розрахунок середнього тиску - так
-
Індикатор заряду батареї - так
-
Пам'ять - 60 вимірювань
-
Живлення - Мережевий адаптер, батарейки
-
Індикатор правильної фіксації манжети - так
-
Індикатор правильного положення руки - ні
-
Гарантійний талон
Гарантія: 10 років
Виробник: AND (Японія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова без металевого кільця |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Ні |
| Функція календаря | Ні |
- Ціна: 3 799 ₴


