Топ продаж
-5%

Відкидне сидіння для душової на ніжках із настінним кріпленням KING-PWSL-00
4 999 ₴
4 749,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: PWSL-00
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкидне сидіння для душової на ніжках із настінним кріпленням KING-PWSL-00
Відкидне (складне) сидіння з ніжками для душу з настінним кріпленням «KING-PWSL-00» призначене для всіх, кому потрібна опора під час гігієнічних процедур у душовій. Підходить для літніх людей, людей з інвалідністю, а також для всіх, кому важко стояти під час миття в душі. Дає змогу користувачеві зменшити напруження в м'язах, що виникає через положення стоячи.

Переваги:
- Сидіння виготовлене з гігієнічного протиковзного пластику преміум'якості, який швидко нагрівається до температури тіла користувача.
- Сидіння з дренажним отвором для відведення води.
- Розмір сидіння становить 42 × 51 см.
- Витримує навантаження до 125 кг.
- Ніжки стільця виготовлені з анодованого алюмінію, міцні та стійкі до корозії.
- Ніжки регулюються по висоті від 40 до 55 см. Їх можна встановлювати на різних рівнях висоти, оскільки невеликий кут нахилу сидіння дає користувачеві зберігати правильнішу поставу під час миття в душі, а також полегшує біль у попереку та зменшує навантаження на стегна та коліна.
- Гумові наконечники забезпечують стійке положення на поверхні.
- Складана (відкидна) конструкція дає змогу використовувати сидіння навіть у невеликих душових кімнатах.
- Сидіння легко чистити та мити.
- Сидіння кріпиться до стіни за допомогою шурупів (у комплекті).
Характеристики:
- Тип виробу: настінне сидіння
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 42 х 51
- Висота виробу, (см): 40 – 55
- Максимальне навантаження (кг): 125
Країна-виробник Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Сидіння для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 40 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 55 см |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Відкидне сидіння для душової на ніжках із настінним кріпленням KING-PWSL-00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749,05 ₴

