Новинка
-5%

Табурет для ванної та душової трикутний KING-BSTTA-00 висота 37 — 53 см
1 599 ₴
1 519,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: BSTTA-00
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табурет для ванної та душової трикутний KING-BSTTA-00 висота 37 — 53 см
Табурет для ванної та душу «KING-BSTTA-00» призначений для літніх людей, людей з інвалідністю, а також для всіх, кому важко стояти під час миття в душі або потрібен додатковий комфорт.

Переваги:
- Сидіння табурета виготовлене з гігієнічного протиковзного пластику преміум'якості, який швидко нагрівається до температури тіла користувача.
- Сидіння з дренажним отвором для відведення води.
- Розмір трикутного сидіння становить 40 х 37 х 37 см, можна легко розташувати в кутку душової.
- Ніжки виготовлені з анодованого алюмінію, міцні та стійкі до корозії. Витримують навантаження до 120 кг.
- Ніжки регулюються по висоті від 39 до 54 см. Їх можна встановлювати на різних рівнях висоти, оскільки невеликий кут нахилу сидіння дає користувачеві зберігати правильнішу поставу під час миття в душі, а також полегшує біль у попереку та зменшує навантаження на стегна та коліна.
- Гумові наконечники забезпечують стійке положення на поверхні.
- Табурет легко чистити та мити. Сидіння можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
- Модель: KING-BSTTA-00
- Тип изделия: табурет
- Колір: чорний
- Матеріал сидіння: гігієнічний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 40 х 37
- Висота виробу, (см): 39 – 54
- Максимальне навантаження (кг): 120
Виробництво: Італія
Підходить для використання у ванних кімнатах і душових кабінах як удома, так і медичних установах, пансіонатах, реабілітаційних центрах. Трикутна форма сидіння дає змогу максимально компактно розмістити стілець у душових кабінах, забезпечуючи додатковий простір для миття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Так |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 39 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 54 см |
| Ширина сидіння | 40 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Табурет для ванної та душової трикутний KING-BSTTA-00 висота 37 — 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519,05 ₴





