Тонометр автоматичний з адаптером мережі Gamma 4Gen Plus
Бренд Gamma (Великобританія), , світовий виробник електронних медичних пристроїв для контролю здоров'я. Gamma пропонує товари високої якості за оптимальними цінами.
Бренд Gamma, за даними Proxima Research Intetnational, з 2016 року є абсолютним лідером продажів.
Прилади Gamma, понад 20 років на ринку України, зарекомендували себе як надійні товари з тривалим терміном експлуатації.
Сервіс Gamma в Україні — найбільша мережа Сервісних Центрів, яка забезпечує професійне обслуговування техніки Gamma в гарантійний і післягарантійний періоди.
Тонометри Gamma пройшли клінічні випробування, точність вимірювань відповідає Європейській директиві з медичного обладнання 93/42/ЕСС (MDD) — CE 0413, якість підтверджена відповідними європейськими та українськими сертифікатами.
Термін гарантійного обслуговування тонометрів Gamma — 5 років.
Тонометри Gamma отримали премію "Вибір року" в Україні, що one підтвердженням довіри та високої оцінки користувачів!

Всесвітньо відома ТМ Gamma під час відкриттів, технологій і удосконалення зробила новий істотний виток у сфері контролю за здоров'ям і його підтримки в домашніх умовах і представляє нове покоління тонометрів 4 Generation. Технологічне та функціональне наповнення повністю відповідає розробленням часу та очікуванням сучасного користувача.
Сучасний процесор 4 покоління. Скорочений час вимірювання завдяки новітньому алгоритму аналізу даних.
Новітня електроніка та датчики. Збільшена чутливість сканування пульсової хвилі вп'ятеро. Прогресивна система електронної фільтрації шумів гарантує високу точність вимірювання. Інтелектуальний контроль Fuzzy Logic.
Потужний компресор. Збільшена потужність компресора (+16%). Компресор Gamma виконує 35 000 повних циклів роботи (компресори тонометрів зазвичай виконують 30000 циклів).
USB-C роз'єм і кабель TYPE-C. Для зручності до комплекту додано кабель TYPE-C, а також в комплекті мережевий адаптер. Тонометри Gamma з USB-C роз'ємом — це можливість використовувати їх з АДАПТЕРОМ ВІД КОЖНОГО МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА.

Особливості тонометра автоматичного на плече Gamma Plus 4Gen з адаптером:
- FUZZY LOGIC - інтелектуальна функція контролю нагнітання повітря в манжеті;
- пам'ять для 2 користувачів по 90 вимірювань;
— міцна та зручна манжета з гумовою вкладкою. Регульований розмір манжети від 22 см до 42 см підійде практично кожному, що робить цей тонометр універсальнішим;
- увеличен LCD дисплей із великими цифрами;
- Функція показування середнього показання 3 останніх вимірювань, виводиться на дисплеї із символом «AVG».
— технологія IHD. Передова технологія визначення мерехтливої аритмії. Якщо під час вимірювання тиску була виявлена аритмія, тонометр Gamma Plus 4Gen сповістить користувача про це спеціальним значком на екрані;
- працює як від батарейок, так і від мережевого адаптера будь-якого адаптера від телефона (адаптер входить до комплекту). Дуже зручно брати прилад із собою куди завгодно;
— сумка з ущільненої тканини для зберігання і транспортування тонометра.
— звуковий сигнал супроводжує процес вимірювання.
Технічні характеристики тонометра автоматичного Gamma Plus 4 Gen:
• Осцилометричний спосіб вимірювання тиску
• Збільшений рідкокристалічний дисплей 80 х 64 мм
• Розмір манжети — М (середній), 22-42 см
• Діапазон вимірювань АТ — 30-280 мм рт. ст.
• Максимальне значення рівня тиску — 280 мм рт. ст.
• Одиниця виміру — мм рт. ст.
• Точність вимірювання тиску — ±3 мм рт. ст. або ±2% значення результату
• Діапазон частоти пульсу від 40 до 199 ударів за хвилину
• Точність вимірювання частоти пульсу — ±5% значення результату
• Пам'ять на 90 вимірювань для кожного з двох користувачів
• Діапазон робочих температур від 5 °C до 40 °C, за відносної вологості 15-95%
• Температура зберігання від -20 °C до +55 °C, за відносної вологості 15-95%
• Джерело живлення — 4 батарейки типу ААА на 1,5 В або мережевий адаптер (входить до комплекту)
• Вага 355 г без батарейок
• Розміри приладу без манжети — 115 (довжина) × 105 (ширина) × 190 (висота) мм
У комплекті Gamma 4Gen Plus:
- Тонометр Gamma 4Gen Plus;
- Манжета 22-42 см;
- Адаптер TYPE-C;
- Сумка — футляр для дбайливого зберігання;
- Елементи живлення;
- Гарантійний талон і посібник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 30 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 355 г |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Тонометр автоматичний з адаптером мережі Gamma 4Gen Plus |
- Ціна: 1 699 ₴









