
Електрична звукова зубна щітка B.Well PRO-850 5 режимів роботи
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRO-850
Електрична звукова зубна щітка B.Well PRO-850 5 режимів роботи
Електрична звукова зубна щітка B.Well PRO-850 розроблена для ефективного та дбайливого очищення зубів, міжзубних проміжків і масажу ясен. Звукова технологія коливальних рухів дає змогу очищати поверхню зубів навіть у найбільш важкодоступних місцях, а преміальні щетинки DuPont безпечні для емалі та ясен.

П'ять режимів роботи допомагають налаштувати інтенсивність коливань головки та підібрати комфортний режим для чищення ваших зубів. Використання звукової зубної щітки PRO-850 безпечне для пломб, мостів, імплантів, коронок і брекетів.
У комплекті зубної щітки 2 змінні насадки для легкої заміни та безперервного догляду за зубами.
У зубну щітку вбудований розумний таймер на 2 хвилини та 30 секунд. Таймер на 30 секунд сигналізує про потребу зміни зони чищення зубів, а вбудований таймер на 2 хвилини допомагає дотримуватися рекомендованого стоматологами двохвилинного режиму.
Одного заряду акумулятора вистачає не менш ніж на 60 днів використання без підзаряджання. Завдяки USB порту зубну щітку можна зарядити не тільки від мережі, але й від зовнішнього акумулятора, ноутбука або комп'ютера.
- Висока частота вібрації Частота вібрації до 39600 к/хв дає змогу очищати до 100% зубного нальоту
- 5 режимів роботи Clean: щоденне чищення
Refresh: м'яке чищення
White: глибоке чищення та вибілювання
Gum Care: масаж ясен
Sensitive: для чутливих зубів - Вбудований розумний таймер Таймер на 30 секунд і 2 хвилини допомагає дотримуватися рекомендованого стоматологами режиму чищення зубів
- 60 днів роботи без заряджання
- Зручний для двох користувачів 2 насадки зі щетинками різного кольору для комфорту двох користувачів
- Преміальна щетина DuPont Щетинки DuPont середньої жорсткості для захисту емалі та ясен
- Зручна водонепроникна сумка та гігієнічний захисний ковпачок для насадки входять до комплекту

Комплектація
- Гігієнічний захисний ковпачок
- Дві насадки для зубної щітки
- Корпус зубної щітки
- USB кабель
- Водонепроникна сумка для зберігання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. Well |
| Тип | Зубна щітка |
| Технологія чищення | Звукова |
| Функції | Щоденне чищення (3D), Чищення чутливих зубів, Масаж ясен, Полірування (відбілювання), Глибока чистка |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи від акумулятора | 360 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Таймер, Футляр |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.88 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Електрична звукова зубна щітка B.Well PRO-850 5 режимів роботи |
- Ціна: 849 ₴









