-8%

Милиця підлокітна з анатомічною ручкою B7802PA, Nova
972 ₴
894,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: B7802PA
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлокітні милиці з подвійним регулюванням та анатомічною ручкою NOVA B7802PA
Підлокітні милиці призначені для перенесення частини навантаження з нижніх кінцівок на ліктьовий суглоб та кисть. Милиці підходять для людей похилого віку, людей з порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. Перевагами даної моделі є компактність і більша, в порівнянні з пахвовими милицями, мобільність у пересуванні. Мають подвійне регулювання по висоті. Анатомічна ручка повторює контури руки людини, що покращує захоплення та запобігає зісковзуванню руки.

Функції:
- Милиці допомагають та полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються під час реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Подвійне регулювання висоти - від підлоги до ручки та від ручки до опори під лікоть;
- Опора під лікоть встановлена на міцному рухомому шарнірі;
- Анатомічна ручка з нековзного матеріалу;
- Міцна фіксація гумового наконечника;
- З металевим фіксатором регулювання висоти;
- Регульована висота в залежності від зростання;
- Регульована висота – від 90 до 121 см;
- Висота від манжети до ручки – від 24 до 32 см;
- Висота від насадки до ручки – від 66 до 89 см;
- Максимальне навантаження – 150 кг на пару;
- Вага одного виробу – 900 грн.;
- Діаметр виробу – 22,2 мм.
Купується окремо для лівої та правої руки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 90 см |
| Максимальна висота | 121 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Мінімальна висота від рукоятки до опори | 24 см |
| Максимальна висота від рукоятки до опори | 32 см |
| Діаметр стійки милиці | 22.2 мм |
| Вага | 900 г |
| Додаткові характеристики | |
| Відбивач | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Рухома манжета | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894,24 ₴





