Електричне простирадло Medisana HU 670
HU 670 зробить вас щасливим володарем приємного та глибокого сну. Повітропроникний, надзвичайно приємний матеріал, який не затримує вологу, зроблений без використання небезпечних хімічних матеріалів.
Тканина, з якої зроблена HU 670, досить щільна, щоб надійно приховати нагрівальний елемент. Майже не промацується й точно не завадить сну, навіть якщо у Вас дуже чутливий сон і шкіра. Фліс, із якого виготовлене простирадло, м'який, повітропроникний, не парить і не сприяє утворенню та накопиченню вологи.
Функція поділу обігріву Medisana HU 670 на дві зони — тіло та ноги. Зона ніг нагрівається трохи сильніше й то швидше вдвічі, ніж решта простирадл. Налаштовуваний рівень інтенсивності обігріву, з 4 режимами роботи.

Особливості:
- Електричний підігрів ліжка з дуже м'якого та пухнастого матеріалу
- 4 рівні температури
- Система безпеки з захистом від перегрівання
- Автоматичне вимкнення через 120 хв
- Технологія APS: візуальний та акустичний контроль температури
- Особливо тепла зона для ніг
- Машинне прання за 30 ºC
- Знімний термостат з індикатором з обох боків
- Енергія: 230 В / 50 Гц
- Потужність: 100 Вт
- Довжина кабелю: 180 см
- Розміри: 80 х 150 см
- Вага: 1 кг
Гарантія - 12 місяців.
Виробник - Німеччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 3 690 ₴


