Ролер алюмінієвий складний з великими колесами «Jaz» OSD-Q66001 – відмінне рішення для тих, кому потрібна додаткова опора під час ходьби. Прекрасно підходить для людей похилого віку.
Роллер є поширеним типом ходунців у більшості європейських країн та використовується для прогулянок на вулиці. Особливо популярний серед людей похилого віку, оскільки надає підтримку під час походів по магазинах, ринку або роботи з господарства на дачах, у приватних будинках.
Матеріал:
- Рама виготовлена з алюмінію, що робить роллер легким (7,5 кг).
- Сидіння із міцного нейлону підходить для комфортного відпочинку під час прогулянок.
- Ергономічні накладки для рук виконані з термопластичної гуми, що запобігає зісковзуванню.
- Знімна спинка з м'якою вставкою з поролону для комфортної підтримки спини регулюється за висотою.
- Знімна сумка виготовлена з міцної тканини, яка легко очищається та миється від забруднень.
Габарити ролатора «Jaz»:
Загальна ширина ролера становить 58 см, глибина – 68 см, а висота ручок регулюється у діапазоні: від 86 см до 99 см. Максимальне навантаження на ролатор – 136 кг.
Сумка:
Сумка для багажу або продуктів перетворює ролер на багатофункціональний виріб під час прогулянок. Ширина сумки становить 45 см, а глибина – 27 см.
5 рівнів регулювання:
Регульовані за висотою ручки можна налаштувати індивідуально під зріст користувача. Висоту від підлоги до ручки можна відрегулювати (з кроком 3 см) у діапазоні: від 86 см до 99 см.
Колеса:
Великі поворотні передні колеса діаметром 10 дюймів (24,4 см) та фіксовані задні колеса діаметром 8 дюймів (20,32 см) оптимальні для комфортного пересування як у приміщенні, так і на вулиці.
Гальмівні важелі на ручках дозволяють заблокувати колеса, а за допомогою фіксаторів можна закріпити ролер у нерухомому положенні під час відпочинку.
Зберігання та транспортування:
Ролер «Jaz» можна компактно скласти, що дозволяє зручно зберігати та/або транспортувати виріб. Ширина ролатора у складеному вигляді становить 20 см, а глибина – 68 см.
Характеристики:
- Модель: OSD-Q66001
- Різновид: на колесах
- Конструкція: складана
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 58
- Ширина між ручками, (см): 45
- Ширина сидіння, (см): 44
- Висота ручок, (см): 86 - 99
- Розмір коліс, (дюйми):10” (передні); 8” (задні)
- Матеріал руків'я: термопластична гума
- Вага, (кг): 7,5
- Максимальне навантаження, (кг): 136
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Італія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Роллатор |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | гума |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 86 см |
| Максимальна висота | 99 см |
| Ширина верхньої частини | 45 см |
| Діаметр передніх коліс | 24.4 см |
| Діаметр задніх коліс | 20.3 см |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 8 999 ₴







