Автоматичний тонометр Beurer BM 27 - простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'яного тиску в плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати. Цей тонометр-автомат має високу точність, німецьку якість і надійність, а також компактні розміри.
Регулярний контроль артеріального тиску допоможе вчасно виявити знижений або підвищений тиск і вжити необхідних заходів. Головними перевагами апарата для вимірювання тиску Бойрер BM 27 є повністю автоматичне вимірювання тиску та пульсу в плечовій артерії; виведення великих і чітких символів на дисплей; середнє значення всіх результатів вимірювань; наявність користувальницької пам'яті (4 блоки по 30 комірок пам'яті), що дає змогу зберігати результати вимірювання кожного члена сім'ї; кольорова шкала для класифікації результатів; попередження про можливі порушення серцевого ритму, виведення аритмії; наявність сигналу про неправильне застосування; індикація часу та дати; індикатор заміни батарейок; автоматичне вимкнення. Для зручності користувача в комплектації передбачено зручний чохол для зберігання.
Особливості тонометра Beurer:
- апарат для перевірки тиску вимірює, зберігає, усереднює (усі збережені результати вимірювань, результати вечірніх вимірювань за останні 7 днів і ранкових вимірювань за останні 7 днів)
- має вбудовану користувальницьку пам'ять – 4х30 вимірювань
- цей вимірювач тиску визначає аритмію
- має шкалу ідентифікації результату щодо нормального значення артеріального тиску (індикатор ризику)
- показує дату/час на дисплеї під час увімкненого тонометра
- автоматично вимикається в разі бездіяльності
- чохол для зберігання
- контролює та показує рівень розряду батарейок
Технічні характеристики:
- тип тонометра: автоматичний
- діапазон вимірювання артеріального тиску: 0-300 мм рт.ст
- точність вимірювання артеріального тиску: +/- 3 мм рт.ст
- діапазон вимірювання пульсу: 40 - 199 ударів/хв.
- точність вимірювання пульсу: 5% від значення
- розмір виробу (ДхШхВ): 112х110х53 мм
- комірки пам'яті: 4х30
- тип живлення: батарейка (4х1,5 V AA)
- точність вимірювання: ±3 мм рт. ст.
- розмір манжети: 22-42 см
- пам'ять: 30 останніх вимірювань (для 4 осіб)
Комплектація:
- автоматичний тонометр Beurer, BM 27
- манжета для вимірювання кров'яного тиску в плечовій артерії
- 4 батарейки АА (тип LR03), 1,5 В
- чохол для зберігання
- інструкція із застосування
- гарантійний талон
- записник для контролю показників
Виробник: Beurer (Німеччина)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 4 |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
- Ціна: 1 600 ₴








