-8%

Ходунки складні з регулюванням ширини В4090, Nova (навантаження до 150 кг)
2 857 ₴
2 628,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: В4090АА
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ходунки складні з регулюванням ширини В4090, Nova
Модель фіксованих ходунків NOVA В4090 унікальна тим, що особлива конструкція дозволяє регулювати ширину задніх ніжок, завдяки чому ходунки зручно використовувати людям похилого віку та людям з порушеннями опорно -рухового апарату, які мають надмірну вагу. Також ця особливість ходунків дозволяє максимально наблизитися до ліжка, стільця, туалету і т.д.
Функції:
- Ходунки допомагають та полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються в період реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Регульована висота — 79-89 см;
- Регульована ширина - 45-74 см;
- Діаметр трубки - 25,4 мм;
- Ручки покриті м'яким нековзним полімерним матеріалом;
- Максимальне навантаження — 150 кг;
- Колір — бронза.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Тайвань
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | гума |
| Регулювання ширини | Так |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 79 см |
| Максимальна висота | 89 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Ширина верхньої частини | 45 см |
| Ширина нижньої частини | 48 см |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 628,44 ₴







