-8%

Милиці під лікоть регульовані B7760 сині - Nova
588 ₴
540,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: B7760(Blue)
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Милиці під лікоть Nova B7760 призначені для перенесення частини навантаження з нижніх кінцівок на ліктьовий суглоб та кисть. Милиці підходять для людей похилого віку, людей з порушеннями опорно-рухового апарату та в період реабілітації після операцій, хвороб та травм. Перевагами даної моделі є компактність і велика, в порівнянні з пахвовими милицями, мобільність у пересуванні.
Ціна за 1 шт.
Функції:
- Милиці допомагають та полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;
- Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Використовуються під час реабілітації після операцій, хвороб, травм.
Характеристики:
- Регульована висота – від 89 до 112 см, з кроком 2,5 см;
- Вага виробу – 0,8 кг;
- Міцна фіксація гумового наконечника;
- Анатомічна рукоятка з нековзного матеріалу з опорою для великого пальця і стопором, що запобігає зісковзуванню вперед;
- Легкий, міцний алюмінієвий сплав;
- Підлокітник та рукоятка із міцного неслизького зносостійкого пластику;
- Максимальне навантаження на пару – 150 кг;
- Змінні гумові насадки, що не ковзають;
- Подвійна кнопка регулювання висоти, що робить механізм надійнішим;
- Колір - синій
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Тайвань
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOVA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип милиць | Підлокітний (канадки) |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Ні |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Рукоятка милиці | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 89 см |
| Максимальна висота | 112 см |
| Крок зміни висоти | 2.5 см |
| Діаметр стійки милиці | 19 мм |
| Вага | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,96 ₴



