
Масажер всього тіла MG 70 - Beurer
6 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG 70
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний масажер для тіла зі знімною ручкою. Забезпечує глибокий розслабляючий поплескуючий масаж з плавним регулюванням інтенсивності. Додаткова функція приємного масажу з інфрачервоним теплом. В комплекті дві масажні насадки.
Основні характеристики:
- Глибокий поплескуючий масаж для повного розслаблення
- Зручний універсальний прилад зі знімною рукояткою
- Інтенсивність масажу плавно регулюється
- Додаткове інфрачервоне теплове випромінювання
- Дві змінні масажні насадки (м'яка і з круглими виступами)
- Два функціональних режими (поплескуючий масаж і поплескуючий масаж з інфрачервоним впливом)
- Знімна рукоятка з нековзною, м'якою на дотик поверхнею
Комплектація:
- Прилад для масажу
- 2 x змінні насадки для масажу
- Інструкція по застосуванню
- Гарантійний талон
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 41 x 11,5 x 11,5 см |
| Інтенсивність масажу | Інтенсивний |
| Тип масажу | Глибокий поплескуючий масаж для повного розслаблення |
| Зігріваюче інфрачервоне випромінювання | Так |
| Кількість масажних насадок | 2: м'яка і з круглими виступами |
| Вага приладу (кг) | 0,992 |
| Потужність | 22 Вт |
| Кількість функціональних режимів | 2: поплескуючий масаж і поплескуючий масаж з інфрачервоним впливом |
| Живлення | Від мережі |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Антицелюлітний масаж, Інфрачервоне випромінювання, Розминаючий масаж |
| Область застосування масажера | Ноги, Все тіло, Плечі, Стегна, Ікри, Шия, Спина, Сідниці, Руки |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість масажних головок | 1 шт. |
| Кількість насадок | 2 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 245 ₴




