-7%

Масажний килимок для стоп OМ-514, OrtoMed
435 ₴
404,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-514
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вправи на масажному килимку зміцнюють імунітет, покращують мікроциркуляцію крові, нормалізують тонус м'язів. гумові щітки. Для кожної поверхні рекомендовано спеціальні масажні дії. На "камінчиках" оптимальною буде імітація ходьби на місці, а на "траві" підійдуть рухи, що нагадують очищення підошви взуття.
Масажний килимок легкий та компактний, легко миється.
Функції:
- масаж та рефлексогенний вплив на підошовну поверхню стоп
- профілактика та лікування плоскостопості
- тренування м'язів підошовної поверхні стоп
- покращення мікроциркуляції крові
- нормалізація м'язового тонусу стопи
- поліпшення еластичності та зміцнення м'язів стоп
- стимуляція біологічно активних точок стопи
Показання:
- плоскостопи (подовжня, поперечна, комбінована)
- слабкий імунітет
- м'язова недостатність, контрактура
- функціональні порушення опорно-рухового апарату
- після травм
Матеріал: гіпоалергенна гума. p>
Розмір: 38 x 37 x 2,5 (см)
Колір: синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Синій |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 37 см |
| Товщина | 2.5 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404,55 ₴




