-7%

Роликовий масажер-рукавичка для тіла OМ-524, OrtoMed
398 ₴
370,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-524
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роликовий масажер-рукавичка призначений для масажу і масажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний та простий у застосуванні. Одягніть його на руку і просто м'якими рухами, що масажують, впливайте роликами на проблемні ділянки. Завдяки такому масажеру шкіра знову набуде гладкості та пружності. Особливо ефективний він для великих м'язових груп.
Функції:
- покращення кровообігу
- збільшення відтоку лімфи
- зменшення набряків
- нормалізація м'язового тонусу
- зниження втоми
- зняття м'язового болю
- антицелюлітна дія
- розслаблююча та тонізуюча дія
Показання:
- профілактичний та лікувальний масаж усіх частин тіла
- профілактика та боротьба з целюлітом
- покращення кровообігу та прискорення обмінних процесів в області застосування
- після травм і забитих місць
- у післяопераційний період після розривів м'язів і зв'язок
- для профілактики при больовому синдромі м'язів, ДЦП
- підвищення працездатності, зняття стресу
Матеріал: міцний, гіпоалергенний, високотехнологічний полімерний матеріал PVC, метал.
Довжина х Ширина х Висота: 16 х 8 х 2,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Тайвань |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж, Антицелюлітний масаж, Розминаючий масаж |
| Область застосування масажера | Все тіло, Плечі, Черевний прес, Стегна, Ікри, Шия, Спина |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,14 ₴







