
Небулайзер (інгалятор) компресорний для дорослих NE-C101 ESSENTIAL - Omron
1 675 ₴
1 624,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: NE-C101 ESSENTIAL
Корпорація OMRON (Японія) впродовж понад 80 років є світовим лідером у виробництві робототехніки, електроніки, засобів автоматизації, що використовуються в космічній промисловості, а також медичної техніки, певне місце в якій посідають компресорні й ультразвукові інгалятори (небулайзери) для небулайзерної терапії — передового методу лікування й профілактики захворювань дихальних шляхів людини.
Будь-який небулайзер OMRON, від кишенькового до стаціонарного, має тривалий термін експлуатації та відповідає найвищим стандартам якості. Усі небулайзери OMRON сертифіковані за Європейськими стандартами для небулайзерів prEN 13544-1 (Dr.John Dennis, Bradford University, UK), згідно з міжнародними стандартами ЕС93/93/42ЕЕС. Небулайзери OMRON зареєстровані в МОЗ України та сертифіковані Укрметртестстандартом.
Модель OMRON NE-C101 ESSENTIAL (NE-C101-E) — нова модель із поліпшеними технічними характеристиками, призначена для домашнього використання. Головними перевагами небулайзера OMRON NE-C101 ESSENTIAL (NE-C101-E) є висока швидкість розпилення, потужний компресор із примусовою системою охолодження, простота догляду та висока ефективність використання.
Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів роблять новий небулайзер OMRON NE-C101 ESSENTIAL (NE-C101-E) воістину незамінним під час домашнього використання.
Характеристики:
| Інтенсивність потоку | 7 л/хв |
| Середній розмір частин ММАД | 2.6 мкм |
| Мінімальна щвидкість розпилення | 0,35 мл/хв |
| Ріспирабельная фракція | 75 % |
| Робочий тиск компресора | 160 кПа |
| Рівень шума | 58 дБ |
| Довжина повітрянної трубки | 100 см |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Об'єм ємності для медикаментів | 2-12 мл |
| Живлення | 230 В/50 Гц, |
| Особливості |
|
| Вага | 1.1 кг. |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
Комплектація:
- Компресор
- небулайзерна камера
- Адаптер-перехідник для комплектуючих
- Загубник
- Насадка для носа
- Маска для дітей (ПВХ)
- Маска для дорослих (ПВХ)
- Повітровідний шланг (ПВХ 100 см)
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Продуктивність отримання аерозолю | 0.35 мл/хв |
| Середній розмір часток аерозолю | 2.6 мкм |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 12 мл |
| Залишковий обсяг інгаляційного розчину | 0.7 мл |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Робочий тиск | 1.6 бар |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Максимальний час безперервної роботи | 200 хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість розпилювачів | 1 шт. |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Насадка для носа доросла | Так |
| Загубник | Так |
- Ціна: 1 624,75 ₴





