
Тонометр автоматичний Omron M1 Basic (HEM-7121J-AF)
1 544 ₴
1 497,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: HEM-7121J-AF
Автоматичний тонометр на плече OMRON M1 Basic – доступний усім прилад для полегшення вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. На відміну від механічних тонометрів, тонометр OMRON M1 Basic простий у використанні, вимірювати тиск можна самостійно, надягнувши манжету й натиснувши кнопку. Головною перевагою автоматичних тонометрів є наявність компресора, який нагнітає повітря в манжету самостійно, що нейтралізує "людський чинник".
Цей апарат для перевірки тиску має універсальну віялоподібну манжету (Fan-Shaped) – це манжета, форма якої нагадує віяло, що дає змогу враховувати конічну форму людської руки (довжина окружності верхньої частини плеча більша за нижню). Коли використовують звичайну манжету, біля ліктя неминуче утворюється порожній простір, а верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. Під час подавання повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, артерія не повністю перетискається. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, яку перетискає манжета, було повністю перекрито. Для досягнення цієї мети OMRON і використовує манжети віялоподібної форми.
Особливості:
- манжета має віялоподібну форму; що забезпечує щільне її прилягання до руки, тому отримані результати є максимально точними
- у разі потреби можна під'єднати манжету великого чи маленького розміру
- пам'ять на останнє вимірювання: така функція забезпечує збереження останнього результату для відстеження динаміки зміни АТ
- прилад автоматично вимикається після завершення вимірювання, тож заряду батарейок вистачає надовго
- на екрані з'являються великі цифри для зручності користувачів зі слабким зором
Технічні характеристики:
- тип вимірювання: автоматичний
- ділянка вимірювання тиску: плече
- діапазон вимірювання артеріального тиску: 0-299 мм рт. ст.
- точність вимірювання артеріального тиску: +/-3 мм рт. ст.
- діапазон вимірювання пульсу: 40-180 уд./хв
- точність вимірювання пульсу: +/-5% від значення
- кількість комірок пам'яті: останнє вимірювання
- джерело живлення: 4 елементи живлення типу АА, 1,5 В
- габарити (ШхВхГ): 112х82х140 мм
- манжета: 145х466 мм (повітряна трубка – 600 мм)
- вага: електронний блок – 250 г (без елементів живлення); манжета – 130 г
- колір: білий
- додатково: технологія Intellisense, віялоподібна манжета (Fan-Shaped)
- розмір манжети: 22-32 см
Комплектація:
- тонометр автоматичний OMRON M1 Basic
- манжета (22-32 см)
- комплект елементів живлення
- інструкція із застосування
- гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omron |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 1 497,68 ₴





