
Масажер роликовий для стоп ORTEK (03133) - зелений
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03133
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лікування, а також профілактика захворювань і деформацій стопи; профілактика варикозного розширення вен.
Призначення:
- профілактика плоскостопості, клишоногості, вальгусної постановки стоп;
- профілактика варикозного розширення вен, артрозу, артриту та втоми в ногах;
- розслаблюючий масаж ніг.
Застосування:
Для отримання кращого ефекту масаж проводять сидячи в кріслі або на стільці протягом 10 хвилин. Масажер рекомендований тим, хто веде сидячий спосіб життя або проводить багато часу на ногах.
Протипоказання:
при грибкових ураженнях шкіри та ранах поверхні стоп використання масажера виключно індивідуально.
Склад: гігієнічний пластик.
Розмір: 35х9х8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ortek |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 9 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
