
Бактерицидна лампа, безозонову OBK-25, Oklan (Україна)
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: OBK-25
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бактерицидна лампа ОВК-25 (безозонова) призначена для знезараження й очищення повітря і поверхонь приміщень житлового та нежитлового виду.
Лампа надійно справляється з:
- Інфекційними захворюваннями
- Мікробами
- Бактеріями
- Грибковими інфекціями
- Цвіллю
- Спорами
Прилад можна переносити з одного місця в інше, він легко встановлюється на горизонтальній поверхні. Дія знезараження становить 99.9% в приміщенні площею до 35 метрів квадратних.
Технічні характеристики:
| Габарити ДхШхВ, см | 20х9х9 |
| Кріплення | на підставці |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Живлення | 220 В |
| Площа приміщення | до 35 м.кв |
| Ресурс роботи лампи | 9000 годин |
| Виробник | Україна |
| Ступінь знезараження повітря | 99.9% |
| Тип лампи | безозонова |
| Гарантія | 3 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oklan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 35 куб. м |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Ступінь знезараження повітря | 99 % |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Захисні окуляри | Ні |
| Кріплення | Підлогове |
| Час безперервної роботи | 30 хв |
| Таймер | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Комплектація шнуром | Так |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴


