
Ваги для новонароджених OROMED ORO-BABY SCALE
3 265 ₴
- В наявності
- Код: ORO-BABY SCALE
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулярне зважування та контроль зростання вашого малюка допомагає стежити за його правильним розвитком. Ергономічна форма вагів забезпечує дитині комфорт і безпеку при зважуванні. Великий РК-дисплей дозволяє легко читати результати.
ВАГИ ORO-BABY для немовлят та новонароджених. Для використання як удома, так і в медичних закладах.
Характеристики:
| Діапазон виміру | мін. 0,1кг, макс. 20 кг. |
| Точність виміру | 0,01 кг |
| Платформа для немовлят | 56см х 26см |
| Додаткові функції | 1. функція утримання (полегшує зважування дитини, що рухається) 2. функція тари (дозволяє зважити одягнену дитину) |
| Великий РК-дисплей | 60 x 21 мм |
| Автоматичне вимкнення | через 20 секунд |
| Елементи живлення | 2* тип AAA |
| Індикація низького заряду батареї | є |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Розміри ваги: 56 х 4,5 х 34 см.
Розміри коробки: 57 x 20,7 x 35 см.
Комплектація:
- Ваги
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
Виробник - Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімна тара | Ні |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри тари | |
| Висота тари | 350 мм |
| Ширина тари | 570 мм |
| Глибина тари | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 265 ₴
