
Зубна щітка звукова OROMED ORO-SONIC BLACK
2 775 ₴
- В наявності
- Код: ORO-SONIC BLACK
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубна щітка Sonic Black здійснює в кілька разів більше рухів за хвилину в порівнянні з електричною зубною щіткою, що обертається. В результаті вона набагато ретельніше видаляє наліт та очищає міжзубні проміжки.
Стоматологи рекомендують чистити зуби щонайменше 2 хвилини. Завдяки вбудованому таймеру щітка відключиться через одну-дві хвилини, а додатково кожні 30 секунд сигналізуватиме про необхідність зміни сторони чищення. Це допоможе вам виробити правильні звички чищення зубів у рекомендований стоматологами час.
Разом із щіткою ви отримаєте дорожній футляр, завдяки якому ви зможете брати її із собою та піклуватися про свою усмішку.
Характеристики:
| Кількість режимів роботи |
15 (5 режимів та 3 рівні інтенсивності на кожному режимі):
|
| Кількість рухів у хвилину | 31 000 пульсуючих рухів/хв |
| Ступінь вологозахисту | IPX7 |
| Жорсткість щетинок | середня |
| Рівень шуму | <40 дБ |
| Акумулятор | 800 мАч |
| Індикатор живлення/заряджання; база з функцією заряджання | є |
| Автоматичне відключення через 1-2 хвилини; нагадування кожні 30 секунд | є |
| Тривалість використання на одному заряді | до 40 днів або до 160 хвилин безперервного використання |
| Електроживлення | 220 В; 50/60 Гц |
Комплектація:
- Звукова щітка
- 2 звукові змінні щітки
- Дорожній футляр
- База з USB кабелем
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Тип | Зубна щітка |
| Технологія чищення | Звукова |
| Функції | Щоденне чищення (3D), Чищення чутливих зубів, Масаж ясен, Глибока чистка |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи від акумулятора | 160 хв |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пульсацій в хвилину | 31000 |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.124 кг |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775 ₴





