Професійний двосторонній педіатричний стетоскоп.
Головка виготовлена із нержавіючої сталі.
Чудова акустика.
У комплекті м'які та тверді оливи.
Характеристики:
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Діаметр мембрани | 3 см |
| Діаметр дзвону | 2,2 см |
| Гарантія | 12 місяців |
Комплектація:
- Стетоскоп
- Мембрани
- Оливи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стетоскоп |
| Спеціалізація | Педіатричний |
| Матеріал головки | Сталь |
| Діаметр мембрани діафрагми | 30 мм |
| Діаметр дзвона | 22 мм |
| Тип трубок | Одинарна |
| Діаметр трубок | 4 мм |
| Матеріал трубки | Поливинилхлорил (ПВХ) |
| Додаткові насадки в комплекті | Так |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електронного стетоскопа | |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 615 ₴




