
Стетоскоп кардіологічний OROMED ORO SF-501 BLUE
2 905 ₴
- В наявності
- Код: ORO SF-501 BLUE
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двусторонний кардиологический стетоскоп.Головка изготовлена из нержавеющей стали.
Отличная акустика.
В комплекте мягкие и твердые оливы.
Характеристики:
| Материал | нержавеющая сталь |
| Диаметр мембраны | 4 см |
| Диаметр колокола | 3 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
Комплектация:
- Стетоскоп
- Мембраны
- Оливы
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стетоскоп |
| Спеціалізація | Кардіологічний |
| Матеріал головки | Сталь |
| Діаметр мембрани діафрагми | 40 мм |
| Діаметр дзвона | 30 мм |
| Тип трубок | Одинарна |
| Діаметр трубок | 4 мм |
| Матеріал трубки | Поливинилхлорил (ПВХ) |
| Додаткові насадки в комплекті | Так |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електронного стетоскопа | |
| Наявність Bluetooth | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 905 ₴



