
Ваги діагностичні OROMED ORO-SCALE BAMBOO
2 395 ₴
- В наявності
- Код: ORO-SCALE BAMBOO
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діагностичні електронні ваги створені для тих, хто піклується про своє здоров'я та фізичний стан організму. OROMED ORO-SCALE BAMBOO мають інтелектуальну систему, яка дозволяє зберігати аналітичні виміри для 12 користувачів.
Характеристики:
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Пам'ять | на 12 користувачів |
| Функції |
1. Вимірювання маси тіла
|
| Автоматичне відключення | є |
| Електроживлення | батарейка CR 2032 3V |
| Ціна поділу | 100 г |
| Великий РК-дисплей | 73 х 35 мм |
| Розмір вагів | 300 x 300 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
Комплектація:
- Ваги
- Батарейка CR 2032 3V
- Посібник користувача
- Гарантійний талон
Виробник - Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція пам'яті | Так |
| Об'єм пам'яті | 12 користув. |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴
