
Термометр безконтактний OROMED ORO-T30 BABY
2 385 ₴
- В наявності
- Код: ORO-T30 BABY
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактний інфрачервоний термометр HI-TECH MEDICAL ORO-T 30 BABY, використовується для вимірювання температури тіла і поверхонь. Вимірює температуру тіла за допомогою теплового випромінювання. Простий у використанні. Надійний і дуже точний результат можна отримати за одну секунду використовуючи тільки одну кнопку. Термометр часто використовується в медичних установах. Його також можна використовувати для вимірювання температури предметів при температурі від 0 ° до 118 ° С, також використовується в сільському господарстві, промисловості, включаючи харчову продукцію.
Технічні характеристики:
| час вимірювання | 1 секунда |
| пам'ять | 32 вимірювання |
| вимірює температуру | Тіло і поверхня |
| автоматичні відключення | Через 1 хвилину |
| Вибір одиниць вимірювання | ° С / ° F |
| харчування | батарейки |
| дисплей | LCD з підсвічуванням |
| Звуковий сигнал | Є (Регулюється) |
| Гарантія | 2 роки |
| Виробник | Польща |
Комплектація OROMED ORO-T30 BABY:
- Термометр (градусник)
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип термометра | Інфрачервоний |
| Спосіб застосування термометра | Безконтактний |
| Ціна поділки | 0.1 град. |
| Спосіб вимірювання | На лобі |
| Точність вимірювання +/- | 0.3 град. |
| Мінімальна температура | 34 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Одиниці виміру | Фаренгейт °F, Цельсій °C |
| Максимальний час вимірювання | 1 сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість комірок пам'яті | 32 |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Звуковий сигнал при підвищеній температурі | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 161 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 88 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴
