
Інгалятор (небулайзер) компресорний OROMED ORO-SMART NEB
2 295 ₴
- В наявності
- Код: ORO-SMART NEB
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OROMED ORO-SMART NEB компактний та тихий інгалятор, призначений для використання як у домашніх умовах, так і для використання в медичних закладах.
Лікування інгалятором є одним із найефективніших методів лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, бактеріального та вірусного походження.
Повітря, що надходить в інгалятор, очищається за допомогою спеціального фільтра.
Характеристики:
| Ємність небулайзерної камери | 6 мл |
| Максимальний тиск | 2,3 бар |
| Розмір частинок | MMAD 2,5-5 мкм |
| Кількість масок | 2, для дітей та дорослих |
| Мундштук для рота | є |
| Трубка | 2 метри |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Живлення | від мережі 220В |
| Вага | 1,5 кг |
| Гарантия | 24 місяці |
Комплектація:
- Інгалятор;
- Небулайзерна камера;
- Повітряна трубка;
- Маска для дитини;
- Маска для дорослого;
- Мундштук для рота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інгалятора | Компресорний |
| Середній розмір часток аерозолю | 2.5 мкм |
| Об'єм резервуара для інгаляційного розчину | 6 мл |
| Залишковий обсяг інгаляційного розчину | 1 мл |
| Робочий тиск | 2.3 бар |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальний час безперервної роботи | 60 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Маска інгаляційна дитяча | Так |
| Маска інгаляційна доросла | Так |
| Загубник | Так |
| Запасні фільтри для інгалятора | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴


