
Щітка косметична для обличчя OROMED ORO FACE BRUSH PINK
1 695 ₴
- В наявності
- Код: ORO FACE BRUSH PINK
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OROMED ORO FACE BRUSH - щітка для очищення шкіри обличчя та зняття макіяжу. Завдяки ніжним щіточкам вона підійде для будь-якого типу шкіри. Вібрація ретельно видаляє залишки макіяжу та інші забруднення, такі як омертвілі клітини, відлущуючи їх, роблячи шкіру гладкою та пружною. Після процедури шкіра стає гладкою та пружною.
Особливості OROMED ORO FACE BRUSH:
- Очищає та омолоджує шкіру обличчя
- Робить шкіру гладкою та підтягнутою
- Має 5 режимів інтенсивності вібрації
- Має вбудовану акумуляторну батарею
- Водонепроникна
Характеристики:
| Електроживлення | вбудована акумуляторна батарея |
| Зарядка | через USB-кабель / у комплекті |
| Водонепроникність | є |
| Розміри | 16 см x 3,5 см |
| Колір | рожевий |
| Гарантія | 12 місяців |
Комплектація:
- Щітка
- USB-кабель для заряджання
- Упаковка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Виробник - Польща.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 16 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість насадок | 1 шт |
| Ширина | 3.5 мм |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | Обличчя, Шия |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Відлущування шкіри (пілінг), Косметичний масаж |
| Тип елементів живлення | інші |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴

