
Щітка косметична для обличчя OROMED ORO FACE BRUSH BLUE
1 695 ₴
- В наявності
- Код: ORO FACE BRUSH BLUE
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OROMED ORO FACE BRUSH - щітка для очищення шкіри обличчя та зняття макіяжу. Завдяки ніжним щіточкам вона підійде для будь-якого типу шкіри. Вібрація ретельно видаляє залишки макіяжу та інші забруднення, такі як омертвілі клітини, відлущуючи їх, роблячи шкіру гладкою та пружною. Після процедури шкіра стає гладкою та пружною.
Особливості OROMED ORO FACE BRUSH:
- Очищає та омолоджує шкіру обличчя
- Робить шкіру гладкою та підтягнутою
- Має 5 режимів інтенсивності вібрації
- Має вбудовану акумуляторну батарею
- Водонепроникна
Характеристики:
| Електроживлення | вбудована акумуляторна батарея |
| Зарядка | через USB-кабель / у комплекті |
| Водонепроникність | є |
| Розміри | 16 см x 3,5 см |
| Колір | блакитний |
| Гарантія | 12 місяців |
Комплектація:
- Щітка
- USB-кабель для заряджання
- Упаковка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Відлущування шкіри (пілінг) |
| Область застосування | Обличчя, Шия |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип елементів живлення | інші |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴

