Тонометр механічний OROMED ORO-Z призначений для вимірювання систолічного та діагностичного тиску. Це може також використовуватися вдома навченими людьми.
Компактний, легкий, портативний і точний.
Гарантія - 2 роки.
Технічні характеристики:
| Тип тонометра | механічний |
| Діапазон вимірювань артеріального тиску | 0 -300 мм.рт.ст |
| Точність вимірювань тиску | ± 2 мм.рт.ст |
| Розмір манжети | 22 - 32 см |
| Виробник | Польща |
Комплектація OROMED ORO-Z:
- Манометр
- Манжета на обхват руки 22-32 см
- Нагнітач повітря
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OROMED |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тонометра | Механічний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Комплектація стетоскопом | Без стетоскопа |
| Нагнітач (груша) | Не поєднаний з манометром |
| Діаметр циферблата манометра | 50 мм |
| Клапан травлення | Металевий, Голчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴

