-6%

Стілець для ванної та душа зі спинкою та поручнями OSD-QA10 (Розміри сидіння: 40 х 33)
2 899 ₴
2 725,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: QA10
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для душу зі спинкою та поручнями OSD-QA10
Стілець «OSD-QA10» призначений для зручного та безпечного прийняття ванни та душу літніми, людьми з інвалідністю, ослабленим організмом та/або травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Практичний стілець для ванни та душу з дренажними отворами.
- 5 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Нековзке сидіння з гіпоалергенного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Стілець OSD-QA10 оснащений знімними поручнями з м'якими накладками для безпеки та комфорту користувача.
- Рама стільця виготовлена з легкого та міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
- На спинці передбачена ручка для зручності транспортування стільця.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-QA10
- Різновид виробу: стілець зі спинкою
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенна пластмаса
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 40 х 33
- Висота виробу, (см): 41 – 51
- Висота спинки від сидіння, (см): 39
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 51 см |
| Ширина сидіння | 40 см |
| Висота спинки | 39 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 725,06 ₴
