-6%

Стілець для ванни та душу регульований по висоті «Метелик» OSD-QA05
1 499 ₴
1 409,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: QA05
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець «OSD-QA05» призначений для зручного та безпечного прийняття ванни та душу літніми, людьми з інвалідністю, ослабленим організмом та/або травмами опорно-рухового апарату.
Особливості:
- Практичний стілець для ванни та душу у формі «метелика».
- 2 спеціальні U-подібні вирізи з обох боків сидіння спрощують проведення гігієнічних процедур.
- 5 рівнів регулювання висоти залежно від потреб користувача.
- Нековзке сидіння з гіпоалергенного пластику швидко нагрівається до температури тіла.
- Рама стільця виготовлена з легкого та міцного анодованого алюмінію, стійкого до корозії.
- Гумові наконечники запобігають ковзанню.
Технические характеристики:
- Модель: OSD-QA05
- Різновид виробу: стілець
- Колір: білий
- Матеріал сидіння: гіпоалергенний пластик
- Матеріал каркаса: анодований алюміній
- Розміри сидіння, Ш х Г, (см): 49 х 37
- Висота виробу, (см): 41 – 51
- Максимальне навантаження, (кг): 130
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Стілець для ванни |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 51 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Вага | 1.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409,06 ₴
