-6%

Роллер алюмінієвий складаний OSD-Q88001
6 999 ₴
6 579,06 ₴
- В наявності
- Код: Q88001
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролер або ролятор «OSD-Q88001» – відмінне рішення для тих, кому потрібна додаткова опора під час ходьби. Прекрасно підходить для людей похилого віку.
Ролер є поширеним типом ходунців у більшості європейських країн та використовується для прогулянок на вулиці. Особливо популярний серед людей похилого віку, оскільки надає підтримку під час походів по магазинах, ринку або роботи з господарства на дачах, у приватних будинках.
Особливості:
- Легка алюмінієва рама.
- Ергономічні ручки з накладками з пластику регулюються за висотою залежно від зросту користувача.
- Гальмівні клавіши для фіксації на місці.
- Поворотні передні колеса забезпечують маневреність.
- Спеціальний механізм на ніжці для подолання перешкод.
- Сидіння для відпочинку виконане із міцного брезенту.
- Знімна тканинна спинка з м'якою вставкою з поролону для комфорту користувача.
- Оснащений місткою сумкою для речей.
- Ролер легко та компактно складається для зберігання, а спеціальний затискач фіксує ролер у складеному стані для зручності транспортування.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-Q88001
- Різновид: на колесах
- Конструкція: складана
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 63
- Ширина сидіння, (см): 35
- Висота ручок, (см): 85 - 94
- Висота сидіння від підлоги, (см): 50
- Розмір коліс, (дюйми): 8”
- Матеріал руків'я: пластмаса
- Вага, (кг): 9
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Гарантійний термін, (міс.): 12
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Роллатор |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Максимальна висота | 94 см |
| Ширина верхньої частини | 63 см |
| Діаметр передніх коліс | 20.32 см |
| Діаметр задніх коліс | 20.32 см |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 579,06 ₴
