-6%

Стілець-туалет з м'яким сидінням на колесах з гальмами, складний, регульований OSD-2110QAB
4 999 ₴
4 699,06 ₴
- В наявності
- Код: 2110QAB
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний стілець із санітарним оснащенням «OSD-2110QAB» значно полегшує процес догляду з боку близьких та медперсоналу. Використовується як у домашніх, так і лікарняних умовах
Призначений для догляду за людьми з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, людей з інвалідністю, у період реабілітації, після травм та операцій, а також для людей похилого віку та ослаблених людей.
Особливості:
- Використовується як крісло-каталка, також як пересувний стілець-туалет, який можна використовувати над унітазом.
- Алюмінієва рама з порошковим покриттям витримує навантаження до 136 кг. А додаткові 2 перекладини на рамі гарантують більшу стійкість.
- М'яке сидіння зі знімною кришкою виконано з екошкіри з поролоновим наповнювачем, що забезпечує комфорт під час використання. Кришка в центрі сидіння легко знімається, що звільняє користувача від необхідності вставати.
- Знімні санітарна ємність з кришкою та протикраплинною системою виготовлені з міцного та щільного пластику. Для зручності санітарне відро доповнене пластиковою ручкою.
- Фіксовані підлокітники із пластмасовими накладками.
- Стілець-туалет регулюється за висотою залежно від потреб користувача.
- Для транспортування користувача на невеликі дистанції передбачено поворотні колеса. Задні колеса обладнані гальмами.
- У разі необхідності додаткової опори та збільшення висоти сидіння, стілець можна встановлювати над унітазом. Також стілець-туалет можна використовувати в душі, як каталку.
- Розбірна та складана конструкція рами дозволяє компактно скласти стілець-туалет для зберігання та транспортування без застосування додаткових інструментів та спеціальних фізичних зусиль. Завдяки розбірній конструкції вдалося зменшити розмір упаковки та заощадити на вартості доставки.
Технічні характеристики:
- Модель: OSD-2110QAB
- Матеріал рами: алюміній
- Конструкція рами: розбірна; складана
- Поруччя: фіксовані
- Ширина сидіння, (см): 46
- Висота сидіння від підлоги, (см): 55 - 66
- Діаметр коліс, (дюйми): 3" (литі)
- Максимальне навантаження, (кг): 136
- Вага виробу, (кг): 5,06
- Комплектація: санітарна ємність з протикраплинною системою та кришкою
- Гарантія, (міс.): 12
- Виробництво: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Італія |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На колесах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 55 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 66 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Вага | 5.06 кг |
| Ширина між поручнями | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699,06 ₴

