
Ортопедична подушка м'яка з ефектом пам'яті "Sonata" Soft J2528 (66х38х12 см)
2 316 ₴
- В наявності
- Код: J2528
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедична подушка для дорослих Olvi J2538 (SOFT)
Особливості:
- ергономічна форма комфортно підлаштовується під всі положення під час сну та естетично виглядає;
- наповнювач з ефектом пам'яті підвищеного комфорту - ідеальний баланс м’якості та підтримки, підлаштовується під вагу та форму тіла, але водночас не здавлюється, підтримує шию у фізіологічно правильному положенні;
- перфорація наповнювача додає подушці м’якості, а також забезпечує повітрообмін між поверхнею подушки та шкірою.

Призначення:
- для сну та відпочинку;
- для профілактики та лікування остеохондрозу, головних болей;
- сприяє нормалізації кровообігу голови та шиї.
Склад:
- Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті.
- Наволочка: віскоза - 35%, поліестр - 50%, еластан -15%.
Розміри: 66х38х12 см.
Протипоказання:
Не слід використовувати при наявності алергії на матеріали виробу. При наявності специфічних хвороб, перед використанням бажано проконсультуватися з лікарем.
Рекомендації по догляду за виробом:
- делікатне прання наволочки в теплій (40 ° С) воді;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання
Зберігати в приміщеннях при температурі від 5° до 30° С і відносній вологості повітря не більше 75%, далеко від джерел тепла і пилу, уникаючи дії прямих сонячних променів. Можливе пожовтіння наповнювача, що не впливає на функціональні властивості матеріалу.
Гарантійний термін зберігання: три роки від дати виготовлення.
Гарантійний термін експлуатації: шість місяців від дати продажу.
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 66 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Висота подушки | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 316 ₴









