
Ортопедична подушка Клин при рефлюксі j2540 Olvi (58х58х29см)
2 422 ₴
- В наявності
- Код: J2540
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для полегшення симптомів від рефлюкс-езофагіту під час сну і інших наслідків гастроезофагеального рефлюксної хвороби (ГЕРХ).
Розміри: 64*58*29*58 см.
Для чого потрібна подушка?
- Запобігає закид в стравохід вмісту шлунка під час сну і відпочинку.
- Створює нахил тулуба під кутом 27°, що перешкоджає печії, ускладенню дихання і іншим наслідкам гастроезофагеального рефлюксної хвороби (ГЕРХ)
- Полегшує симптоми від рефлюкс-езофагіту.

Чому обирають цю подушку?
- Значно ефективніше, ніж використання декількох звичайних подушок або підйому узголів'я ліжка.

- Проста у використанні і при цьому багатофункціональна.
Особливості:
- подушка має клиноподібну форму, що забезпечує кут нахилу тулуба на потрібний градус, що запобігає печію, ускладнення дихання і ін. наслідки ГЕРХ;
- подушка є багатофункціональною, що дозволяє використовувати її не тільки під спину, а й під ноги або під коліна, якщо потрібно.
- зверху на неї можна так само покласти звичайну подушку.
Протипоказання:
Не слід використовувати при наявності алергії на матеріали виробу! При наявності специфічних хвороб, перед використанням, бажано проконсультуватися з лікарем.
Рекомендації по догляду за виробом:
- прати наволочку по мірі забруднення. Віджимати без викручування.
- наповнювач не потребує особливого догляду, лише сухе чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання:
Зберігати у приміщеннях при температурі від 5 ° С до 30 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%, далеко від джерел тепла і пилу, уникаючи впливу прямих сонячних променів. Можливе пожовтіння наповнювача, що не впливає на функціональні властивості матеріалу.
Склад:
- наволочка - віскоза - 35%, полієстр - 50%, еластан -15%,
- наповнювач – пінополіуретан.
Розміри: 64*58 *29*58 см.
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | липучки |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 58 см |
| Висота подушки | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 422 ₴








