
Ортопедична подушка для новонароджених з ефектом пам'яті Olvi "Клин" J2520 (60х36 см)
1 475 ₴
- В наявності
- Код: J2520
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для правильного формування хребта. Для уникнення відрижки.
Розміри: 600 * 360 мм
Склад:
- Наповнювач - пінополіуретан memory foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, довго зберігає форму.
- Наволочка: жакардова тканина.
Особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку і зміцнення хребта у маленьких дітей, враховуючи їх анатомо-фізіологічні особливості;
- подушка розроблена таким чином, щоб голова дитини перебувала трохи вище ніж тулуб для запобігання зригування;
- не викликає алергії;
- забезпечує здоровий і комфортний сон
Довжина - 60см
Ширина - 36см
Висота більшого валика - 8см
Висота маленького валика - 1см
Застосування:
- повноцінне відновлення організму під час сну та відпочинку для дітей;
- для правильного формування та зміцнення хребта;
- для запобігання зригування.
Рекомендації по догляду:
- прати наволочку по мірі забруднення;
- дозволяється делікатне прання наволочки з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидким полосканням;
- прати наволочку в теплій воді (40 °С);
- заборонено віджимати та сушити наволочку в пральній машині;
- сушити подушку природно на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Країна-Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | жаккард |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Застібка наволочки | липучки |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 36 см |
| Висота подушки | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴




