
Ортопедична подушка під спину з ефектом пам'яті J2508M Olvi (35х36х10 см)
1 421 ₴
- Готово до відправки
- Код: J2508M
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для формування правильної постави, зняття втоми при тривалому положенні сидячи для профілактики та лікування проблем зі спиною.
Це найзручніша подушка під спину з усіх, які ми зустрічали на ринку. Встановіть її в будь-якому кріслі або на стільці - і ви відчуєте, як комфортно спині, як розслаблюються ваші м'язи та вирівнюється постава.
Ми опишемо, чому вона зручна, але краще випробувати її самостійно. Ви можете спробувати користуватися подушкою, і якщо вона не підійде – повернути назад.
Це подушка під спину зручніша за інших, і ось чому:
- матеріал з ефектом пам'яті значно підвищує комфорт, а конструкція забезпечує підтримку спині;
- оптимальна товщина подушки: вона не займає надто багато місця на сидінні;
- підходить для різних видів сидінь, є ремені для фіксації;
- подушку можна підлаштовувати під потреби та відчуття, переміщати по спинці сидіння вище-нижче, встановлювати під спину край, який товщий або тонший.
Також звертаємо увагу, що подушка підходить для сидіння водія без виражених бічних виступів крісла.
Застосування:
- при тривалій сидячій роботі;
- профілактика остеохондрозу та сколіозу, а також втоми та болю поперекового відділу хребта;
- для підтримки спини під час реабілітації;
- формування правильної постави.
Склад:
- Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті memory foam.
- Наволочка – велюр.
Розміри: 35х36х10 см.
Рекомендації по догляду:
- делікатне прання наволочки в теплій (40° С) воді;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для крісла |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 36 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴








