
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для сну на спині J2509 Olvi (35х36х10 см)
1 021 ₴
- В наявності
- Код: J2509
+380 (50) 651-36-16
менеджер Ельвіраповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедична подушка призначений для підвищення комфорту під час лежання на спині.
Особливості:
- Матеріал з ефектом пам'яті значно підвищує комфорт.
- Форма забезпечують зручне положення голови, виступи з боків м'яко підтримують від завалювання.
- Подушка легка, невеликого розміру
- Зручно використовувати також під спину
Склад:
- Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті – довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.
- Наволочка: віскоза - 35%, поліестер - 50%, еластан -15%
Розміри: 35х36х10 см.
Рекомендації щодо догляду:
- делікатне прання наволочки в теплій (40 ° С) воді;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Виробник - Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 36 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴







