
Ортопедична подушка роздільник ніг Olvi J2310 (52х20 см)
833 ₴
- В наявності
- Код: J2310
При різних травмах ніг і тазостегнового суглоба. Наповнювач - пінополіуретан; наволочка - велюрова тканина.
Розміри: 2 валика 260 × 200 мм, висота валиків 120 мм.
Ортопедична подушка під ноги. 2 блоки розміром 26x20 см, висота валиків 10 см.
В наявності кольори: рожевий, чорний, м'ятний.
Склад:
Наволочка - велюрова тканина. Наповнювач пінополіуретан.
Призначення:
-у складеному положенні, покладена між колінами, стегнами, полегшить стан при:
- вагітності
- варикозному розширенні вен
- реабілітації після операцій на ногах
- травмах ніг
- в розгорнутому положенні, підкладена під стопи ніг:
- знімає втомленість
- проти пролежнів на п’ятках
- після операцій на колінних суглобах
Протипоказання:
Не рекомендується використовувати у випадках алергічної реакції на матеріали, що використовуються у виробництві, запальні захворювання шкіри. Перед застосуванням проконсультуйтесь з і спеціалістом.
Спосіб застосування:
Розмістити подушку під ноги.
Рекомендації по догляду:
Дозволене лише делікатне прання наволочки. Віджимати без викручування, не сушити поблизу нагрівальних приладів. Догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Зберігання:
Зберігати в приміщеннях з температурою від 10˚ до 25˚С та відносній вологості повітря не більше 75%, подалі від джерел тепла, пилу та прямих сонячних променів.
Виробник - Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Кількість подушок в наборі | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 26 см |
| Ширина подушки | 20 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 833 ₴



