
Подушка ортопедична для сидіння при болях у куприку Qmed Seat Comfort
2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Seat Comfort
Ортопедична подушка Qmed Seat Comfort для сидіння в машину, інвалідний візок, офісне крісло, рекомендована при болю в попереку або куприку
- Зручне положення сидячи протягом тривалого часу
- Захист від м'язової напруги
- Підтримка правильного рельєфу хребта
Сидіння Comfort - ідеальне рішення для людей, яким потрібен комфорт і правильне положення тіла під час сидіння. Адаптуючись до тіла користувача, піна з ефектом пам'яті дозволяє рівномірно розподілити вагу тіла. Завдяки цьому знімається напруга в хребті, що знижує відчуття втоми під час сидіння. Додаткове профілювання під стегнами допомагає зайняти правильну позицію.
Універсальна подушка завдяки гнучкості та здатності підлаштовуватися під місце використання. Ідеально підходить для використання вдома, на роботі, в машині або в інвалідному візку. Дно виконано з нековзкого матеріалу, завдяки якому подушка не рухається і, на відміну від інших виробів цього типу, відмінно працює зі слизькими поверхнями (наприклад, металом, пластиком).
Показання:
- профілактика утворення пролежнів
- перевантаження поперекового відділу хребта
- дегенеративних захворювань хребта
- вимушене тривале сидіння.
Протипоказання: не виявлені.
Догляд: піну з ефектом пам'яті не можна прати. Зовнішня наволочка знімна, її можна прати при температурі до 30 ° C / 86 ° F. Через способи транспортування подушка при вилученні з упаковки може мати «заводський запах». Щоб він зник, досить провітрити подушку перед першим використанням.
Cклад:
- Подушка: 100% поліуретан
- Наволочка (верх і боки): 93% поліестер, 7% спандекс, з бічною ручкою
- Наволочка (низ): 100% поліестер з нековзними точками
- Розміри: 45x37x9 см
- Щільність: 45 кг / м3
Виробник - Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qmed |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для крісла |
| Наволочка | 1 (шт.) |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Ортопедичні властивості | True |
| Основний матеріал наволочки | Полиэстер |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 9 см |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 37 см |
- Ціна: 2 699 ₴


